Makléř: Jiří Kusák
Tel: +420 775 547 444

Poslat poptávku makléři Vytisknout inzerát

Prodej nájemního domu, CP 368 m2, Mendlovo náměstí, Brno-střed

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dvoupodlažní cihlovou budovu v řadové zástavbě s půdními prostory, dvorem a menším pozemkem zahrady na Mendlově náměstí v centru Brna. Dům s uliční šíři 13 m zabírá ZP 267 m2 z celkové plochy pozemku 395 m2. Objekt z počátku 20. století procházel postupnou rekonstrukcí – venkovní fasáda, rozvody IS v objektu, výměna střešní krytiny aj. Okna v domě jsou dřevěná a v přízemí se vyskytují stropní klenby s rovnými podhledy. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě (elektřina, zemní plyn, voda) a kanalizaci.

Objekt tvoří přízemní nebytová část – obchod přístupný z ulice a skladovací prostory s jednotlivými vstupy podél dlážděného dvora. Ve 2. NP umístěna průchozí restaurace s kuchyní, spíží, kanceláří a sociálním zařízením. Z restaurace také přístup do obytné části se dvěma průchozími pokoji a koupelnou, a dále na pavlač se vstupem do dalšího bytu. Dům vytápí plynový kotel, přízemní podlahové topení a kamna na tuhá paliva (3x). Na zemi položeno PVC a keramická dlažba; schodiště z betonu. Parkovat můžete přímo ve dvoře anebo přilehlých parkovacích domech. Nájemní dům je k dispozici ihned po zaplacení. Půdorysy na vyžádání u makléře.

Vzhledem k dispozičnímu řešení budovy, převyšující sousední zástavbě (samostatné štítové stěny) a charakteru pozemku podle územního plánu, lze počítat s další možnou nástavbou a vznikem a rozšířením budoucího investičního bydlení v objektu na pronájem. Tyto skutečnosti a strategická centrální poloha s výhledem na protější baziliku Nanebevzetí Panny Marie, v dopravním uzlu poblíž Nemocnice u sv. Anny, Gymnázia, Pivovaru atd., vytváří z nabídky novou investiční příležitost. V případě zájmu o další informace, bezplatnou konzultaci investice a její návratnosti, anebo přímo pro domluvení prohlídky se prosím obraťte na pověřeného makléře.
  • Adresa: Mendlovo náměstí,
  • Typ nemovitosti: Komerční prostory Obchodní prostory
  • Užitná plocha: 368 m2
  • Zařízeno: Částečně
  • Patro: 0
  • Výtah: Ne
  • ID Zakázky: 2423
  • PENB: G

Cena: 19 450 000 CZK / za nemovitost   (cena vč. provize a právního servisu )


Poslední realizované projekty

Partneři