CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRODEJ - BYTY
BRNO | JIRÁSKOVA | 4+KK
149 M2
ZAŘÍZENO: ČÁSTEČNĚ
VÝTAH: NE
ID ZAKÁZKY: 3509
PENB: G
Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji jedinečný byt OV o velikosti 4+kk a vstupem do klidného vnitrobloku. Byt se nachází ve středu města, ale zároveň v klidné části na ul. Jiráskova. Byt je ve zvýšeném přízemí, díky kterému je přístup do vnitrobloku, který je možný využívat. Byt je velice hezky a velkoryse řešený, celková plocha bytu 129m2 + velký sklep 20m2. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a má vyřešené úložné prostory. Je proto vhodný pro klienty, kteří chtějí ihned bydlet a hledají prostorné bydlení v blízkosti centra, kde se nachází řada kaváren, restaurací, obchůdků a jen pár kroků od parku Obilní trh.
V bytě se nachází prostorná chodba 19m2 s úložnou sestavou vestavěných skříní na míru, kuchyňská část s jídelnou a obývacím pokojem 55m2, z kuchyně je vstup do vnitrobloku, kde je možnost posezení a zároveň zeleň k relaxaci, tři ložnice se samostatnými vstupy 19m2, 15m2 a 10m2, koupelna se sprchovým koutem 6m2, toaleta samostatně 2m2 a v bytě je také šatna a technická místnost. V bytě jsou nádherné dřevěné parkety.
Velkou výhodou bytu je, že se v domě nachází 4 bytové jednotky, jedná se tedy o menší bytový dům, kde jsou hezké sousedské vztahy a proto je v domě klid a bezpečno.
V bytě je samostaný kotel pro ohřev vody a topení.
S ohledem na legislativní požadavek, musíme označit en. třídou "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
Cena: 13 900 000 Kč / ZA NEMOVITOST
info@home4living.cz
design © DABRAKA