CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRODEJ - DOMY A VILY
BRNO | ZELNÁ | RODINNÝ
150 M2
ZAŘÍZENO: ČÁSTEČNĚ
VÝTAH: NE
ID ZAKÁZKY: 3549
PENB: G
K prodeji nabízíme velice hezký rodinný dům 4+1 ve vyhledávané lokalitě Brno - Přízřenice na ulici Zelná. Dům se nabízí jako částečně zařízený / možno i nezařízený.

Kuchyňská linka vč. veškerých spotřebičů jako je lednice s mrazákem, plynová varná deska, digestoř, horkovzdušná trouba, myčka. Z obývacího pokoje vchod na krásně udržovanou zahradu s bazénem viz foto. Dům je mimo jiné upraven na nízkonákladový provoz - na střeše domu je nově instalována Fotovoltaická elektrárna (20 panelů - výroba cca 10 MWh /rok), 2x baterie + virtuální baterie od EONu umožňuje čerpat naspořenou elektřinu, když je méně slunečního svitu. Dům je tedy momentálně prakticky bez nákladů na elektřinu. Koupelna se sprchovým koutem, 2x samoobslužná toaleta.

Na zahradě zateplený zahradní domek - částečně využíván pro uschování bazénové technologie a technologie automatické závlahy trávníku.

Nově postavená zateplená pergola 3x5m, masivní dřevěná konstrukce, hliníková okna a skládací dveře od firmy HM Okna využívána jako společenská místnost i v zimě.

Dům má vlastní garáž + další 2 parkovací stání.

Pro více informací volejte uvedeného makléře.
Cena: 18 200 000 Kč / ZA NEMOVITOST
info@home4living.cz
design © DABRAKA